Lütfen Detaylar için Tıklayınız >>>
Novomec Mühendislik, test tabanlı ürün geliştirme çalışmalarında uzmanlaşmış; otomotiv ve sanayi savunma ana sanayi ve yan sanayi kuruluşlarına mühendislik projesi, teknik danışmanlık hizmeti ve test sistemleri sunan bir mühendislik firmasıdır.
 
Avrupa'nın önder test merkezlerinden olan Millbrook Proving Ground'un dünyadaki ilk ve Türkiye'deki tek temsilcisi olan Novomec; Otomotiv, Savunma ve bunlara bağlı yan sanayilerin ve alt tedarikçilerin geliştirme faaliyetlerinde test, homologasyon ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. 
 
Mühendislik proje servislerimize ilaveten test sistemleri yatırımlarınızda Türkiye Temsilciliği'ni ve partnerliğini yaptığımız konusunda uzman firmaların ürünleri ile müşterilerimize çözümler sunmaktayız.
 
Türkiye Temsilciliği'ni yaptığımız dünyanın öncü telemetri sistemi üreticilerinden Alman Datatel Telemetry Firması'nın dönen sistemlerden ölçüm alabilmek için sunduğu çözümleri görmek için sitemizin hizmetler bölümü ziyaret edebilirsiniz.
 
Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak aşağıdaki linkteki broşürümüzü inceleyebilir veya bizi arayabilirsiniz.
 
 

 
Novomec, Taiwan'lı ve Çin'li araç üreticilerine NVH danışmanlığı vermektedir. Novomec Mühendislik, Taiwan'lı ve Çin'li araç üreticilerine farklı NVH alt disiplinlerinde danışmanlık vermektedir.
Millbrook Proving Ground Novomec, Millbrook Proving Ground'un yetkili tek Türkiye temsilcisidir.
Ford Otosan A.Ş. Ford Otosan geliştirme çalışmalarında Novomec'i tercih etti.
Türk Traktör A.Ş. Türk Traktör A.Ş. gürültü ve titreşim (NVH) test çalışmalarında Novomec'i tercih etti.
Anadolu Isuzu NVH geliştirme çalışmalarında Novomec'i tercih etti. Anadolu Isuzu NVH geliştirme çalışmalarında Novomec'i tercih etti.
Araç Gürültü ve Titreşim (NVH) Eğitimi Novomec, 12 seyeni aşkın araç NVH geliştirme tecrübesini uygulamalı olarak sizlere aktarıyor.
Datatel GmbH Telemetrik Ölçüm Sistemleri Novomec Mühendislik, Telemetrik Ölçüm Sistemleri üreten Alman Datatel GmbH firması ile Türkiye Temsilciliği anlaşması imzalamıştır.
MAN Türkiye A.Ş. MAN Türkiye A.Ş. Gürültü ve Titreşim (NVH) geliştirme çalışmalarında Novomec'i tercih etti.
Otokar A.Ş. Otokar A.Ş. araç gürültü ve titreşim (NVH) çalışmalarında Novomec ile birlikte çalışmaktadır.